Дієго Сімеоне

Дієго Сімеоне Фото:: Getty Images

Атлетіко збільшив свою безвиграшну серію до п'яти ігор у всіх турнірах. Наставник команди Дієго Сімеоне заявив після поразки від Реала (0:1) на Сантьяго Бернабеу, що його команда перебуває на спаді.

«В мене дуже конкурентоспроможна команда, але, щоб домагатися поставлених цілей, треба прібадодавати.В першому таймі ми зіграли дуже добре, але не реалізували створені моменти. А ось суперник після перерви свою можливість використав. Будемо продовжувати працювати і готуватися до наступної гри.

Чи був пенальті на Мораті? Я зараз не бачив, але є чотири арбітри, VAR, вони повинні були розібратися в ситуації, і вони прийняли рішення. А замінив Альваро я через те, що він отримав сильний удар і не міг продовжувати. Поки не можу сказати, це серйозна травма або просто забій».

Перемога над принциповим суперником дозволила королівському клубу збільшити відрив від Барселони до шести очок в турнірній таблиці чемпіонату Іспанії. Завтра «синьо-гранатові» проведуть свій матч проти Леванте на Камп Ноу.