Роман Безус

Роман Безус Фото:: Getty Images

Українські легіонери Гента Ігор Пластун та Роман Безус допомогли команді Йеса Торупа добути виїзну перемогу над Мехеленом з рахунком 3:0 в рамках 24 туру чемпіонату Бельгії. Роман Безус відкрив рахунок вже на першій хвилині зустрічі, поступившись місцем на полі Ньянгбо на 65 хвилині.

Через 10 хвилин після забитого м'яча Роман розсік ногу в зіткненні з голкіпером суперника. Лікарі наклали йому чотири шви спеціальним степлером. Після цього Безус продовжив гру і провів на полі з пошкодженням цілу годину.

Гент продовжує переслідування за Брюгге Едуарда Соболя, скоротивши відставання до шести очок в турнірній таблиці чемпіонату Бельгії. В активі лідера першості гра в запасі.