Жозе Моуріньо

Напередодні Тоттенгем обіграв Манчестер Сіті в матчі 25 туру чемпіонату Англії. Фінальний свисток арбітра зафіксував рахунок 2:0.

Втім, поєдинок запам'ятався не тільки своїм результатом. В ході зустрічі Жозе Моуріньо влаштував справжнє шоу, яке неможливо залишити без уваги.

У кінцівці першого тайму воротар Тоттенгем Уго Льоріс відбив пенальті від Ілкая Гюндогана. Першим на добиванні був вінгер Ман Сіті Рахім Стерлінг, який прокинув м'яч і впав на газон після можливого контакту з голкіпером «шпор». Втім, відеоасистент рефері вивчив епізод і постановив факт відсутності порушення.

Рішення потішило тренерський штаб Тоттенгема - задоволені Жозе Муоріньо і його помічник повернулися на лавку «шпор». В один момент асистент згадав, що у Стерлінга вже була жовта картка, і повідомив про це Моуріньо. Жозе відразу заходився бігати по технічній зоні, намагаючись докричатися до суддів. Справжній театр!

Нагадаємо, переломним моментом у грі стало вилучення захисника «городян» Олександра Зінченка. Наставник Тоттенгема Жозе Моуріньо заявив після матчу, що головний арбітр Майк Дін мав показати червону картку футболісту Сіті ще в першому таймі.

Перемога над Ман Сіті дозволила Тотетнгему піднятися на п'яту сходинку турнірній таблиці чемпіонату Англії