Кшиштоф Пентек

Кшиштоф Пентек Фото:: Getty Images

У ці хвилини Шальке на своєму полі приймає Герту в матчі 1/8 Кубка Німеччини. Нагадаємо, вже в чвертьфінал пробилися Айнтрахт і Фортуна.

До 60-й хвилині Герма переграє Шальке на виїзді з рахунком 2:0. А другий м'яч забив новачок берлінців Кшиштоф Пентек, який перебрався з Мілана.

Після появи в Герті інвестора Ларса Віндхорста, «стара дама» витратила на посилення складу 78 мільйонів євро в січні. Команда Юргена Клінсманна продовжує залишатися в нижній частині турнірної таблиці Бундесліги після 20 турів.

До слова, Пентек дебютував за нову команду в домашньому поєдинку 20 туру Бундесліги проти Шальке. Фінальний свисток зафіксував нулі на табло Олімпіаштадіону.