Ерлінг Холанд

Ерлінг Холанд Фото:: Твіттер Боруссії Дортмунд

Кубок Німеччини повернувся після тривалої перерви. Сьогодні були зіграні перші матчі 1/8 фіналу — Айнтрахт Лейпциг 3:1 і Кайзерслаутерн Фортуна 2:5.

Однією з головних сенсацій став виліт дортмундської Боруссії від Вердера, який, до слова, в чемпіонаті бореться за виживання.

Вердер забив два м'ячі в першому таймі. На 16-й хвилині Зельке відкрив рахунок, а Бітенкур його подвоїв через 14 хвилин гарматним ударом з-за меж карного майданчика.

Боруссія відіграла один м'яч на 67-й хвилині. Автором результативного удару став новий герой Дортмунда — Ерлінг Холанд. На цей раз норвежець елегантно перекинув голкіпера бременців.

Не минуло й трьох хвилин як Вердер знову вигравав з різницею у два м'ячі. На цей раз за господарів забив Рашіка.

Дортмунд зумів забити ще один м'яч, але шикарний постріл 17-річного Джованні Рейни не врятував «джмелів» від вильоту. 3:2 на користь Вердера.