У вівторок, 4 лютого, у світі футболу відбулося чимало цікавих подій. Пропонуємо згадати головні з них.

Тренерський штаб Динамо переклав Тамаша Кадара в молодіжний склад. З чуток, угорець публічно нагрубив наставнику динамівців Олексію Михайличенку.

Андрій Шевченко разом з тренерським штабом збірної України відвідав тренування Динамо. Спеціаліст поспілкувався з Олексієм Михайличенком і динамівськими збірниками.

Також тренерський штаб збірної відвідав тренування Шахтаря. Андрій Шевченко поспілкувався з гендиректором «гірників» Сергієм Палкіним, наставником команди Луїшем Каштру і збірниками.

Андреа Аззалін увійшов до тренерського штабу збірної України. Спеціаліст, який відповідає за фізичну підготовку, працював з Клаудіо Раньєрі в чемпіонському Лестері.

Гравець Барселони Усман Дембеле отримав серйозну травму. У француза діагностували розрив проксимального сухожилля двоголового м'яза стегна.

Ерлінг Бреут Холанд знову забив за Боруссію Дортмунд. Гол норвезького дарування не врятував «джмелів» від поразки Вердеру в Кубку Німеччини.

Також в кубковому матчі Кшиштоф Пентек відзначився дебютним голом за Герту. Команда поляка вела 0:2 в матчі проти Шальке, однак програла з рахунком 3:2.

Пропонуємо вам ознайомитися з іншими результатами вчорашніх матчів у Кубку Німеччини. Незабаром визначаться імена всіх чвертьфіналістів.

ПСЖ обіграв Нант в матчі чемпіонату Франції. Фінальний свисток арбітра зафіксував рахунок 2:1.

Анхель Ді Марія

Анхель Ді Марія Фото: Твіттер ПСЖ

Також напередодні перемоги в Лізі 1 здобули Лілль і Монако. «Доги» обіграли Ренн, а «монегаски» впоралися з Анже.

Гранада сенсаційно обіграла Валенсію у чвертьфіналі Кубка Іспанії. Підсумковий рахунок матчу - 2:1.

Відбулися перегравання матчів 1/16 фіналу Кубка Англії. Стали відомі всі учасники 1/8 фіналу.