Эдуард Соболь

Эдуард Соболь Фото:: Footboom

Брюгге став першим фіналістом Кубка Бельгії. У двоматчевому півфінальному протистоянні «чорно-сині» перемогли Зюльте-Варегем (1:1, 2:1).

Примітно, що вийти в фінал Брюгге допоміг Едуард Соболь. Український захисник взяв участь в обох півфінальних матчах, відігравши з перших хвилин і без замін. Результативними діями футболіст не відзначився.

Також відзначимо, що у вирішальному матчі Кубка Брюгге зіграє з переможцем пари Антверпен - Кортрейк. Таким чином, у фіналі можуть зустрітися два українця: Едуард Соболь і Євген Макаренко, який виступає за Кортрейк на правах оренди з Андерлехта.

Додамо, в останньому турі чемпіонату Бельгії Брюгге обіграв Антверпен з рахунком 1:0. Едуард Соболь провів на полі всі 90 хвилин і міг відзначитися красивим голом зі штрафного. Після поєдинку українець заявив, що шкодує про втрачену можливість забити.