Атлетік - Барселона

В Іспанії завершилися матчі 1/4 фіналу Кубка Іспанії. Результати поєдинків вийшли максимально сенсаційними. Раніше ми повідомляли, що Гранада обіграла Валенсію, а Мірандес пройшов Вільярреал.

Сьогодні ж мадридський Реал поступився тезок з Сосьєдаду путівку в півфінал, програвши з рахунком 3:4. Очікувалося, що Барселона зможе перервати серію несподіванок в турнірі. Але не тут-то було! Підопічні Сетьєна вийшли практично основою, проте ледь виглядали краще Атлетіка. Господарі нерідко огризались, правда до явних моментів не доходило.

Нереалізація моментів сильно допікала каталонцям. Гості заробили аж 7 жовтих карток, одну з яких за емоції отримав Кіке Сетьен. Навіть вихід Грізманн і Артура не допоміг Барселоні розпечатати ворота Сімона. Коли ж здавалося, що матч перейде в овертайм, Атлетік ошелешив «блаугранас». Одна з небагатьох атак басків закінчилася навісом Ібаї, після чого м'яч у ворота тер Штегена відправив Іньякі Вільямс.

У гостей вже банально не залишалося часу відігратися. Таким чином, Барселона залишає турнір слідом за своїм одвічним суперником. Титул розіграють Атлетік, Реал Сосьєдад, Гранада та Мірандес.

Атлетік - Барселона 1:0