Пабло Сарабія

Пабло Сарабія Фото:: Офіційний сайт ПСЖ

У чвертьфіналі Кубка Франції Діжон дістався найважчий з можливих суперників — на стадіон Гастон Жерар завітав ПСЖ. Власне, парижани не стали відкладати питання щодо переможця матчу на безвік і взялися за справу з перших хвилин. Фінальний свисток арбітра матчу зафіксував принизливу для Діжона поразку - 1:6.

У складі парижан відзначилися: Тьяго Сілва, Кілліан Мбаппе і дубль на рахунку Пабло Сарабії. Ще два м'ячі на совісті центральних оборонців Діжона Сену Кулібалі й Веслі Лотоа, які вразили власні ворота. Господарі засмутили Наваса лише один раз. Автором голу став 21-річний Мунір Шер.

Паризький клуб відправляється в півфінал. Крім того, сьогодні стане відомий ще один півфіналіст. На стадіоні Парк Олімпік Ліон Марсель спробує зламати опір Ліона. Матч стартує о 22:05. Нагадаємо, вчора Ренн не зазнав проблем з АСМ Белфорт (3:0) і став першим півфіналістом турніру.

У суботу ПСЖ відправиться в гості до одного з аутсайдерів Ліги 1 - Ам'єна, а вже 18 лютого на Сигнал Ідуна Парк їх чекає зустріч з дортмундською Борусією в рамках 1/8 Ліги чемпіонів.