Ерлінг Холанд

Ерлінг Холанд Фото:: Twitter

22 тур німецької Бундесліги відкрили матчем на Сигнал Ідуна Парк, де дортмундська Боруссія приймала Айнтрахта. Фанати дортмундської Боруссії організували красивий перфоманс перед матчем, налаштувавши своїх футболістів на майбутній бій.

Власне, ті й не підвели, влаштувавши гостям з Франкфурта справжній погром - 4:0. У першому таймі розпечатав ворота Траппа ветеран команди Лукаш Пішчек, а після перерви Санчо, Холанд та Геррейеро довели рахунок до непристойного.

Упевнена перемога допомогла підопічним Фавра піднятися на друге місце турнірної таблиці чемпіонату Німеччини. Правда вже завтра їх звідти може потіснити Лейпциг, який на своєму полі прийме Вердер.

Айнтрахт програв вперше з кінця січня. Поки підопічні Аді Хюттера йдуть на дев'ятому рядку, однак по завершенню туру їх позиції можуть значно погіршитися.