Жорді Альба

Жорді Альба Фото:: Getty Images

Вчора, 15 лютого, Барселона у важкому поєдинку здолала Хетафе - 2:1. Тріумф над третьою командою турнірної таблиці чемпіонату Іспанії був затьмарений втратою основного оборонця команди — Жорді Альби.

Крайній захисник відчув дискомфорт в першому таймі та на 22-й хвилині був замінений. Замість нього на поле вийшов Хуніор Фірпо, який асистував Сержі Роберто в другому взятті воріт Хетафе.

В ході медичного обстеження в Альби було діагностовано розтягнення пахової зв'язки. Три тижні гравцеві буде потрібно на відновлення, повідомляє AS. Таким чином, Альба пропустить матчі проти Ейбара (22 лютого) і Реала (1 березня), крім того, Кіке Сетьен не зможе розраховувати на Жорді в першому протистоянні 1/8 Ліги чемпіонів з Наполі (25 лютого).

У поточному сезоні Жорді Альба провів 22 матчі у всіх турнірах, забив один гол і віддав дві результативні передачі. Дивіться, як іспанець забивав Бетису в чемпіонаті Іспанії:

Раніше повідомлялося, що Барселоні можуть дозволити підписати форварда з ЛаЛіги, попри закриття трансферного вікна. Втім, куплений гравець не зможе в Лізі чемпіонів через обмеження УЄФА.

До слова, Барселона вилетіла з Кубка Іспанії, програвши Атлетіку в 1/4 фіналу. Каталонці пропустили в компенсований час.