Футбольний експерт Вадим Євтушенко в інтерв’ю телеканалу «Футбол» розповів, чого саме не вистачило національній збірній, щоб перемогти вчора в Парижі:

- Україні потрібно було вистояти перших 15-20 хвилин. Нажаль, цього не вистачило і пропустили вже на 22 хвилині. Це все рівно доволі швидкий гол видався. Від самого початку гри була величезна напруга. Ми весь час працювали другим номером. Французи були агресивніші, українці часто просто не встигали вибити м’яч.

Також Євтушенко зазначив, що гравці Франції значно прибавили, в порівнянні з першим матчем. Особливо активними були фланги у наших суперників:

-Дідьє Дешам цього разу на поле випустив більш креативних гравців. Вийшли дуже сильні футболісти, які змогли створювати масовані атаки. Якщо в першому матчі Погба грав більше на захист, то тут він виконував функції висунутого півзахисника. На додачу, порівняно з п’ятницею, суттєво прибавив Рібері. На жаль, ми не змогли витиснути французів з нашої штрафної. Це було зумовлено тим, що на флангах нашим захисникам не вдалося впоратися з Рібері і Валбуена.