Ліонель Мессі

Ліонель Мессі Фото:: Getty Images

22.02.2020 - в цій магії цифр існує певний символізм. Не кожен день в ТОП-5 лігах один футболіст забиває чотири голи в матчі, а інший віддає стільки ж результативних передач. До всього іншого, в суботу було забито кілька чудових м'ячів: ми вибрали один вельми видовищний, а другий — дуже складний по виконанню. Горезвісна «магія цифр» дотримана!

Ліонель Мессі зробив покер, перервавши безгольову чотирьохматчеву серію. Особливо відзначимо другий м'яч. Можна вічно дивитися на три речі: як тече вода, горить вогонь і як Лео залишає в дурнях оборону суперника.

Головний тренер ПСЖ Томас Тухель напевно кусає лікті, згадуючи про продаж французького півзахисника Крістофера Нкунку. Влітку молодий півзахисник перебрався з ПСЖ в Лейпциг за 12 мільйонів євро. А вчора цей хлопець зробив 4 гольові паси за 28 хвилин в матчі з Шальке (5:0). У п'яти провідних чемпіонатах Європи в поточному сезоні ніхто не робив подібного.

І на десерт. Все в тому ж матчі Лейпциг - Шальке Марсель Забітцер випустив традиційну ракету в ворота суперника.

А 32-річний нападник Леванте Жозе Моралес «бахнув» від душі в ворота самого Реала. До знаменитого пострілу ван Бастена у фіналі ЧЄ-1988 не дотягує, але вийшло в іспанця дуже непогано.