Володимир Шаран

Володимир Шаран Фото:: Офіційний сайт Олександрії

Головний тренер Олександрії Володимир Шаран розкритикував своїх підопічних після матчу з Колосом.

- Всім відомі причини, через які ми опинилися в складному становищі напередодні матчу, Ми не могли розраховувати на десятьох гравців: трьох не змогли заявити, троє дискваліфіковані, інші травмовані.

У матчі проти Колоса ми робили ставку на бійцівські якості, перевага в зростанні і стандарти, оскільки зараз якість полів залишає бажати кращого. На жаль, це не спрацювало, хоча більш справедливим результатом була б нічия.

Я незадоволений деякими футболістами, які не продемонстрували самовіддачу і виявилися нездатними сприйняти те, що ми говорили в перерві. Дехто з них не гідний не те що грати, а тренуватися в Олександрії.

До слова, єдиний гол Марлоса приніс Шахтарю мінімальну перемогу над Десною (1: 0). Оборона команди Олександра Рябоконя змогла протриматися до 94 хвилини.