Арсенал і Евертон закривали недільну програму 27 туру АПЛ. Гол Калверта-Льюїна шокував господарів Емірейтс вже на першій хвилині гри, далі Мікель Артета був змушений випустити молодого Сака замість травмованого Колашинаца.

«Каноніри» змогли знайти в собі сили не тільки зрівняти рахунок, а й вийти вперед зусиллями Нкетіа і Обамеянга, проте м'яч, забитий Рішарлісоном в доданий час, дозволив командам піти на перерву за рахунку 2:2. На старті другого тайму Обамеянг знову вивів Арсенал вперед, а в час, що залишився вболівальники голів так і не дочекалися.

Програму 27 туру завершить поєдинок, в якому лідер чемпіонату Ліверпуль прийматие на своєму полі Вест Хем Андрія Ярмоленка 24 лютого.

Арсенал - Евертон 3:2

Голи: Нкетіа, 27, Обамеянг, 33, 46 - Калверт-Льюїн, 1, Рішарлісон, 45 + 4

Арсенал: Лено, Бельерін, Мустафі, Давид Луїс, Колашинац (Сака, 18), Себальос (Торрейра, 76), Джака - Пепе, Озіл (Гендузі, 82), Обамеянг, Нкетіа

Евертон: Пікфорд, Сідібе, Міна, Холгейт, Бейнс, Делфі (Кен, 82), Шнейдерлен (Гомеш, 59), Рішарлісон, Сігурдссон, Івобі (Бернард, 60), Калверт-Льіюн

Попереджені: Шнейдерлен, Рішарлісон, Сігурдссон, Гомеш