Сіоне Індзагі

Сіоне Індзагі Фото:: Getty Images

Лаціо в гостьовому матчі 25 туру Серії А отримав гідний опір від Дженоа (3: 2), який бореться за виживання в елітному дивізіоні. Наставник римлян Сімоне Індзагі підсумував непростий поєдинок в Генуї.

«Ми знали, що на цьому стадіоні не буває просто, але, думаю, ми показали хорошу гру і, можливо, в деяких моментах нам слід було діяти гостріше.

Наша команда вела 3:1, але після пенальті п'ять хвилин тяглися дуже-дуже довго. Ми повинні винести уроки з будь-якого досвіду, особливо негативного, в минулому сезоні ми вели тут, але програли, пропустивши на 94-й хвилині. Гостювати у Дженоа завжди непросто тому ми знали, що нас чекає».

Додамо, що частина матчів 25 туру Серії А були скасовані через спалах коронавірусу на півночі Італії. Уряд Італії ухвалив рішення про скасування всіх спортивних змагань в регіонах Венето і Ломбардія.