Єгіше Мелікян

Єгіше Мелікян Фото:: Офіційний сайт Шахтаря

Програму 19-го туру FAVBET Ліги закривав матч в Києві, де Олімпік приймав ФК Львів. Обидві команди ведуть боротьбу насамперед за право залишитися в УПЛ, хоча Олімпік ще не втратив шанси потрапити в ТОП-6. Перед матчем донецька команда випереджала свого опонента на три очки.

Довгий час здавалося, що матч так і закінчиться без забитих голів, але гостям все ж вдалося схилити чашу терезів на свою сторону. На 84-й хвилині гол Ярослава Богунова допоміг перемогти ФК Львів і віддалитися від зони перехідних матчів і вильоту.

Олімпік - Львів 0:1
Гол:
Богунов, 84
Олімпік: Кринський, Лебеденко, Литвин, Цимбалюк, Гришко, О. Кравчук, Чогадзе (Тейшейра, 71), Кравченко, Балашов (Дегтярьов, 61), Політило (Романовський, 86), Шахаб
Львів: Пеньков, Приймак, Гончар, Братков, Борзенко, Сабіно, Бопесу (Клименчук, 82), Велвес (Ренан, 71), Шина (Богунов, 63), Тавареш, Татарков
Попереджені: Лебеденко, 39, Цимбалюк, 90 + 3 - Сабіно, 26, Шина, 55

До слова, єдиний гол Марлоса приніс Шахтарю мінімальну перемогу над Десною (1: 0). Оборона команди Олександра Рябоконя змогла протриматися до 94 хвилини.