Самаріс і Вінісіус

Вчора, 24 лютого, Бенфіка в виїзному матчі чемпіонату Португалії мінімально обіграла Жив Вісенте - 1:0. Переможний гол на свій рахунок записав лідер атак лісабонської команди Вінісіус, а на 79-й хвилині бразилець отримав пошкодження і не зміг самостійно покинути поле. Його змінив новачок команди Дієго Соуза.

Крім того, на 90-й хвилині травмувався ще один ключовий гравець чемпіонів Португалії — Андреас Самаріс. Грек, як і Вінісіус, покинув поле на ношах.

У післяматчевому коментарі Вінісіус розповів, що це була всього лише судома. Заміна відбулася в цілях безпеки. Крім того, головний тренер Бенфіки Бруну Лаже запевнив, що з Самарісом все в порядку. Ймовірно, що обидва гравці будуть повністю готові до матчу з Шахтарем.

Нагадаємо, перший матч між Шахтарем і Бенфікою закінчився мінімальною перемогою донеччан - 2:1. За українську команду забивали Патрік і Коваленко. Португальці відповіли голом з пенальті у виконанні Піцци.

Експерт програми Великий футбол Віктор Леоненко висловив свою думку щодо перемоги донеччан над португальським суперником. Він упевнений, що Каштру просто добре знав Бенфіку.

А В'ячеслав Шевчук вважає, що Шахтар перевершив португальського суперника завдяки кращій фізичній і тактичній підготовці.

Дивіться сюжет Ігоря Бурбаса в програмі Великий Футбол про матч Шахтар - Бенфіка: