Садіо Мане

Садіо Мане Фото:: Твіттер Ліверпуля

Мадридський Реал визначився з головною трансферною метою на прийдешнє літо. Як повідомляє видання Mirror, в столицю Іспанії може перебратися лідер Ліверпуля Садіо Мане.

Його гра в останніх двох кампаніях привернула велику увагу з боку головного тренера «бланкос» Зінедіна Зідана, який є великим шанувальником таланту сенегальця.

Повідомляється, що Ліверпуль не готовий відпустити Садіо цього літа, однак пропозиція Реала в 130-140 мільйонів фунтів стерлінгів може переконати англійський клуб у зворотному.

Відзначимо, що в поточному сезоні на рахунку сенегальського футболіста 38 ігор у всіх турнірах. Йому вдалося 18 разів вразити ворота суперників і 12 раз Мане асистував партнерам по команді.

Нагадаємо, що Ліверпуль лідирує в чемпіонаті Англії, випереджаючи найближчого переслідувача на 25 очок. А ось в Лізі чемпіонів мерсисайдці не змогли пройти далі стадії 1/8 фіналу, двічі поступившись мадридському Атлетіко (0:1 і 2:3). Дивіться огляд матчу Ліверпуль - Атлетіко на Енфілді:

Візаві Клоппа Дієго Сімеоне після 120 хвилин на Енфілді зізнався, що пережив особливі почуття після виходу до чвертьфіналу.