Динамо - Десна

Динамо - Десна Фото:: Офіційний сайт Десни

У верхній шістці чемпіонату України відбувся один з центральних матчів туру — Динамо на порожньому НСК Олімпійський приймало Десну. Нагадаємо, сьогодні Зоря обіграла Шахтар в Запоріжжі - 1:0.

Головні події матчу розвивалися в другій половині. Кияни вийшли вперед на 69-й хвилині. Русин забив перший гол після повернення з Зорі. Назарій зіграв на випередження після прострілу Шепелєва з флангу, відкривши рахунок в матчі - 1:0.

Десна відповіла досить швидко, але м'яч Старенького не зарахували. Арбітру матчу знадобилося кілька хвилин, щоб розібратися в складному епізоді. Однак Десна таки свого досягла. А допоміг в цьому захисник киян Олександр Караваєв. Гравець збірної України виконав безглуздий пас на голкіпера, Олександр Філіппов скористався помилкою Караваєва, втік на чужі ворота, обіграв Бущана і відправив м'яч у порожні ворота - 1:1.

Олександр Філіппов

Олександр Філіппов Фото: Інстаграм Десни

До кінця матчу жодна з команд не прагнула за всяку ціну вирвати переможний результат, тому рівний рахунок так і залишився висвітлюватися на табло НСК Олімпійський.

Якщо чемпіонат не зупинять, то в наступному турі Динамо відправиться в гості до Шахтаря, а Десна — до Колосу. На цю мить верхня шістка виглядає наступним чином:

flashscore.com.ua

Нагадаємо, у 23-му турі залишилося зіграти один матч. У Києві на стадіоні Динамо донецький Олімпік прийме Ворсклу. Початок матчу — о 19:30.