Ворскла - Олімпік

Ворскла - Олімпік Фото:: Офіційний сайт Ворскли

Тиждень тому Ворскла здолала Олімпік (1:0) в останньому матчі перед розподілом на шістки. Після того поєдинку свою посаду покинув Вісенте Гомес, а на сьогоднішній матч донеччан виводив Ігор Климовський.

Героєм минулого матчу став Владислав Кулач, який ударом з пенальті вирішив результат поєдинку. Втім, сьогодні нападник полтавчан також відзначився, проте його гол приніс команді одне очко.

Олімпік повів в рахунку на 21-й хвилині. Денис Баланюк добив м'яч у ворота після сейва голкіпера полтавської команди - 1:0.

Ворскла відразу ж отримала можливість відігратися з пенальті, проте Едін Шехіч не зумів переграти голкіпера.

Вирішив результат поєдинку Владислав Кулач, який вийшов на заміну на 34-й хвилині замість Шехіча. Через вісім хвилин Владислав скористався грубою помилкою захисника Олімпіка, який вибив м'яч в район 11 метрів, і від душі загнав м'яч у сітку - 1:1.

Відзначимо, що це перше зароблене очко для Олімпіка у 2020 році. До цього вони зазнали сім поразок поспіль. Наразі друга шістка виглядає наступним чином:

flashscore.com.ua

Якщо чемпіонат не зупинять, то в наступному турі Ворскла прийме вдома Львів, а Олімпік відправиться в гості до Дніпра-1.

Нагадаємо, сьогодні Зоря мінімально здолала Шахтар - 1:0, а київське Динамо не втримало переможний результат в матчі з Десною - 1:1.