Динамо - Смолевичи

Динамо - Смолевичи Фото:: Офіційний сайт Динамо-Брест

У першому турі чемпіонату Білорусі чинний чемпіон Динамо Брест приймало новачка вищого дивізіону Смолевичи. Нагадаємо, в складі брестського Динамо виступають кілька українських виконавців: Олександр Нойок, Артем Мілевський та Євген Хачеріді. Відзначимо, що Нойок і Мілевський з'явилися на полі з перших хвилин, а Хачеріді не виявилося в заявці на матч.

Зустріч завершилася нічиєю - 1:1. Гості відкрили рахунок зусиллями Мухамедова на 55-й хвилині, проте довести матч до сенсації їм не вдалося. Кікі на 69-й хвилині зумів відвести свою команду від поразки.

Динамо Брест - Смолевичах 1:1

Голи: Кікі 69 - Мухамедов, 55

Динамо: Павлюченко, Веретило (Юзепчук, 84), Кікі, Павловець, Печенін, Нойок (Биков, 75), Кисляк, Мілевський, Савицький, Гордійчук (Лаптєв, 59), Бакай

Смолевичи: Фільцов, Жевнеров, Макаров, Барсуков, Мухамедов, Верас, Ращеня, Котов, Бутаревіч, Турик (Вакулич, 76), Алібеков

Попередження: Барсуков 18, Кисляк 24, Нойок 37, Бакай 49, Турик 76, Ращеня 89, Фільцов 90