Юрій Паньків

Всі чемпіонати в Європі призупинені, а фінали єврокубків перенесені на більш пізній термін. Також УЄФА переніс Євро на 2021 рік. Всі ці зміни викликані пандемією коронавірусу, яка паралізувала футбол.

Проте, під час паузи пропонуємо згадати найкрутіші моменти з матчів цього сезону. На черзі - Ліга Європи. Попри більш низький статус, ніж в Ліги чемпіонів, даний турнір часто балує своїх глядачів якісною грою і захопливими моментами. Цього року учасниками групового турніру стали такі імениті команди, як Манчестер Юнайтед, Рома, Арсенал, Севілья, Лаціо, Айнтрахт, Порту і Феєноорд.

Пропонуємо згадати найяскравіші сейви, які були зроблені на етапі групового раунду. Одним з них був порятунок воротаря Селтіка Форстера на останніх хвилинах домашнього матчу з Лаціо. За рахунку 2:1 на користь господарів кіпер відбив потужний дальній постріл від гравця гостей, дозволивши своїй команді здобути 3 очки.

Не менш класним вийшов і сейв воротаря АПОЕЛу Белеця в матчі останнього туру з Севільєю. Кіпер відбив пенальті у виконанні Даббура, дозволивши своїй команді виграти та пройти в плей-офф. Ну і як не згадати стража воріт Олександрії Юрія Паньківа. Його сейв на останніх хвилинах домашнього матчу з Вольфсбургом вже нічого не вирішував з турнірної точки зору. Однак від цього менш красивим він не став. Загалом, дивимося і насолоджуємося!