Ліонель Мессі та фанати Барселони

Ліонель Мессі та фанати Барселони Фото:: Офіційний сайт Барселони

Три роки тому відбувся один з найбільших камбеків в історії Ліги чемпіонів — Барселона на своєму полі розгромила ПСЖ з рахунком 6:1 після принизливої ​​поразки в Парижі - 0:4.

Каталонці вигравали по ходу матчу з рахунком 3:0, але ніяк не могли забити четвертий. Абсолютним шоком для каталонців став м'яч Кавані на початку другого тайму, який означав, що для виходу в наступну стадію підопічним Енріке необхідно забити тричі й не пропустити.

Неймовірно, але до 88-ї хвилини рахунок залишався незмінним - 3:1, а потім почалася магія. Втім, не обійшлося без суддівського скандалу. У арбітра матчу навіть були великі неприємності.

Два голи Неймара (88 і 90+1 хвилини) і м'яч Роберто на 90+5 хвилині вивели каталонців у чвертьфінал - 6:1. Справедливості заради варто відзначити, що по ходу сезону каталонці не вражали, а матч проти парижан швидше став винятком з правил. Як результат, Барселона безславно вилетіла в 1/4 фіналу від Ювентуса. Однак той вечір на Камп Ноу назавжди увійде до золотої колекції найпрестижнішого турніру Старого Світу: