Олімпік здобув перемогу над Колосом в контрольному поєдинку перед рестартом УПЛ. Команди провели спаринг у форматі чотири тайми по 30 хвилин. Зустріч завершилася з рахунком - 2:1.

Команди змогли розмочити рахунок лише в третьому таймі - Тейшейрі на 105 хвилині вдалося вразити ворота команди Руслана Костишина. Чудовий за виконанням гол Лебеденка подвоїв перевагу Олімпіка до двох м'ячів. У заключній 30-хвилинці Колос стараннями Максименка відквитав один м'яч.

Чемпіонат України повинен повернутися 30 травня. На цей момент зіграно 23 тури. Лідирує в чемпіонаті України Шахтар, який зустрінеться з Динамо в першому турі після відновлення турніру. Луганська Зоря розташувалася на другій сходинці, кияни замикають першу трійку. На дні турнірної таблиці Карпати, вони відстають від рятівного 11-го рядка на п'ять очок.