Санкт-Паулі в матчі 27 туру другої Бундесліги проти Дармштадта (1:4) відзначився особливим досягненням. Клуб з Гамбурга протягом хвилини зробив чотири заміни, програючи по ходу зустрічі.

Український форвард Борис Тащі був одним з чотирьох футболістів, які залишили поле, отримавши 60 хвилин ігрового часу. Спроба перевернути матч за допомогою замін стала фатальною для команди Йоса Лухукая, отримавши ще три м'ячі в свої ворота.

Додамо, що в травні Міжнародна рада футбольних асоціацій (IFAB) дозволила проводити п'ять замін по ходу матчів під час догравання нинішнього сезону. Правило діятиме до кінця року

Поразка від Дармштадта ускладнило шанси Санкт-Паулі поборотися за місце в плей-офф, яке дає право претендувати за путівку в першу Бундеслігу. Після 27 турів Санкт-Паулі Бориса Тащі йде на 11 місці, відстаючи від зони перехідних матчів на 12 очок.

Нагадаємо, через пандемію коронавірусу всі європейські першості були припинені. Сезон у НідерландахФранції, Бельгії та Шотландії був достроково завершений. Крім того, Євро-2020 було перенесено на 2021 рік. Чемпіонат України повинен повернутися на початку літа. Минулого тижня відновилася німецька Бундесліга.