Баварія

Баварія Фото:: Офіційний сайт Баварії

У півфінальному матчі Кубка Німеччини лицем до лиця зійшлися Баварія та Айнтрахт. Фінальний свисток арбітра зафіксував перемогу мюнхенців з рахунком 2:1.

Тим часом, пропонуємо згадати перемогу Баварії над Баєром в Бундеслізі:

Відкрити рахунок в матчі вдалося Баварії - на 14 хвилині відзначився Іван Перішич. Даний результативний удар виявився єдиним у першій половині гри.

На 69 хвилині Айнтрахт відродив інтригу - забив Данні да Коста. Втім, останнє слово було за Баварією - на 74 хвилині Роберт Левандовскі приніс мюнхенцям перемогу.

Додамо, у фіналі Кубка Німеччини Баварія зіграє з Баєром. Напередодні леверкузенська команда розгромила Саарбрюкен з рахунком 3:0.

Відзначимо, в нинішньому сезоні Баварія має шанси оформити золотий хет-трик, вигравши три турніри. У Бундеслізі команда лідирує семиочковим відривом від другого місця, а в Лізі чемпіонів - знаходиться за крок від 1/4 завдяки перемозі над Челсі (3:0) у першій грі 1/8.

Нагадаємо, через пандемію коронавірусу всі європейські першості були припинені, крім чемпіонату Білорусі. Сезон в Нідерландах, Франції та деяких інших країнах був достроково завершений. У свою чергу, Бундесліга і чимало інших ліг вже відновилися.

Пропонуємо вам подивитися свіжий випуск програми Футбол NEWS. Журналісти каналів Футбол 1/2/3 зібрали для вас найцікавіші новини.