У центральному матчі 13 туру чемпіонату Білорусі БАТЕ розписав результативну нічию з солігорським Шахтарем. Фінальний свисток зафіксував підсумковий рахунок на Борисов-Арені - 2:2.

Команда Юрія Вернидуба змогла повести в рахунку вже на старті поєдинку завдяки голу Івановича на 8 хвилині. Борисовчани до середини другого тайму змогли не тільки зрівняти рахунок, а й вийти вперед зусиллями Нехайчика і Скавиша. Під завісу зустрічі Шахтар забив скандальний гол, який зарахував арбітр. М'яч Подстрєлова не дозволив БАТЕ піти у відрив від найближчого переслідувача в таблиці.

Вчора Динамо-Брест з трьома українцями в складі здолали Торпедо-БелАЗ (2:0) на виїзді, двічі вразивши ворота суперника протягом двох хвилин.

Нагадаємо, через пандемію коронавірусу всі європейські першості були припинені, крім чемпіонату Білорусі. Сезон в Нідерландах, Франції та деяких інших країнах був достроково завершений. У свою чергу, Бундесліга і чимало інших ліг вже відновилися.