Торіно - Лаціо

У минулому турі Лаціо обіграло Фіорентину - 2:1. А сьогодні точно за таким же сценарієм підопічні Індзагі впоралися з Торіно.

Пропонуємо згадати фрагменти матчу Лаціо - Фіорентина. Особливу увагу зверніть на гол 37-річного Франка Рібері:

Туринці швидко відкрили рахунок. На п'ятій хвилині головний голеодор команди Андреа Белотті розпечатав ворота Стракоша з пенальті.

Римляни почали облогу воріт Торіно, але забити в першому таймі не вдалося, зате на самому початку другої половини зустрічі фортуна їм посміхнулася. Лідер бомбардирських перегонів Серії А Чіро Іммобіле класно скористався епізодом, зрівнявши рахунок. А в середині тайму дальній удар Марко Пароло гарантував лаціале три очки. Правда, не обійшлося без рикошету, який дезорієнтував голкіпера туринської команди. 2:1 на користь Лаціо.

Римляни підібралися до Ювентуса на одне очно, однак у лідера чемпіонату ще гра в запасі. Торіно, своєю чергою, на 14-й сходинці турнірної таблиці Серії А.