Рома в домашньому поєдинку 29 туру Серії А практично поховала шанси команди Паулу Фонсеки поборотися з Аталантою за місце в зоні Ліги чемпіонів. Столичний клуб поступився в рідних стінах Удінезе - 0:2.

Гості повели в рахунку вже на 12 хвилині завдяки точному удару Лазаньї, який відгукнувся на передачу Де Пауля. Видалення Перотті за півгодини ігрового часу значно вдарило по шансах Роми зачепитися на очки. Отримавши ігрову перевагу гості не змогли скористатися чисельною більшістю до 78 хвилини, коли Несторовські результативно завершив контратаку, а Де Пауль вдруге взяв участь у гольовій атаці Удінезе.

Поразка від Удінезе збільшило на 12 очок відставання від Аталанти Руслана Малиновського, яка шокувала Наполі (2:0) в рідних стінах. «Бергамаски» міцно закріпилися в топ-4 за 9 турів до фінішу сезону.