Баварія підтвердила статус найсильнішої команди Німеччини за підсумками сезону 2019/20. До золотих медалей чемпіонату, мюнхенці додали 20-й за рахунком національний кубок, не залишивши шансів леверкузенському Баєру на Олімпіаштадіоні в Берліні - 4:2.

Чинний чемпіон заявив про претензії на другий трофей у сезоні з перших хвилин - Алаба відкрив рахунок в матчі ударом зі штрафного, потім Гнабрі подвоїв перевагу команди Хансі Фліка до перерви.

У другому таймі своє слово сказав головний бомбардир команди Роберт Левандовскі, який дальнім ударом заскочив зненацька Градецкі, а за кілька хвилин до фінального свистка оформив дубль. У другому таймі Баєр спробував повернутися в гру, але голів Бендера і Хаверца виявилося недостатньо для підсумкового успіху. Баварія привезе додому зі столиці Німеччини ювілейний Кубок Німеччини.

Баєр -Баварія 2:4

Голи: С. Бендер, 63, Хаверц, 90 + 4 (пен.) - Алаба, 16, Гнабрі, 24, Левандовскі, 61, 89

Баєр: Градецкі, Л. Бендер (Вайзер, 81), Тапсоба, С. Бендер, Венделл,  Арангіс, Баумгартлінгер (Демірбай, 46), Діабі, Амірі (Фолланд, 46), Бейлі (Белларабі, 77), Хаверц.

Баварія: Нойер, Павар, Боатенг (Ернандес, 69), Алаба, Девіс, Кімміх, Горецка, Гнабрі (Коутіньо, 87), Мюллер (Алькантара, 87), Коман (Перішич, 67), Левандовскі.

Попереджені: Венделл - Левандовскі.