Андрій Лунін

Андрій Лунін Фото:: Твіттер Ов'єдо

У 39-му турі іспанської Сегунди Реал Ов'єдо нашого Андрія Луніна приймав Лас-Пальмас. Український голкіпер відіграв весь поєдинок і допоміг своїй команді здобути третю перемогу у восьми матчах після карантину.

Пропонуємо згадати, як Лунін адаптувався в Ов'єдо:

Реал Ов'єдо забив по голу в кожному з таймів, гості, своєю чергою, зуміли відповісти лише раз. Фінальний свисток арбітра зафіксував перемогу господарів - 2:1.

Команда Андрія Луніна підіймається на 17-у сходинку. У наступному турі їм належить битися з Сарагосою, яка йде на третьому місці чемпіонату.

Загалом, Лунін провів за Ов'єдо 18 матчів і пропустив 17 голів. При цьому, у всіх поєдинках 21-річний голкіпер відіграв з першої до останньої хвилини.

Нагадаємо, через пандемію коронавірусу всі європейські першості були припинені, крім чемпіонату Білорусі. Сезон в Нідерландах, Франції та деяких інших країнах був достроково завершений. У свою чергу, Бундесліга, Favbet Ліга, ЛаЛігаСерія А, АПЛ і чимало інших ліг вже відновилися.

Пропонуємо вам подивитися свіжий випуск програми Футбол NEWS. Журналісти каналів Футбол 1/2/3 зібрали для вас найцікавіші новини.