Майкл Антоніо

У матчі 35 туру АПЛ лицем до лиця зійшлися Норвіч і Вест Гем. Фінальний свисток арбітра зафіксував розгромну перемогу «молотобійців» з рахунком 4:0.

Тим часом пропонуємо згадати перемогу Динамо над Ворсклою в фіналі Кубка України:

Перемогу Вест Гему приніс покер Майкла Антоніо. 30-річний англієць забив по два голи в кожному з таймів.

Участь в матчі прийняв і Андрій Ярмоленко. Щоправда, український футболіст вийшов на заміну лише на 83 хвилині.

Андрій Ярмоленко

Після цього матчу Вест Гем займає 16 місце в турнірній таблиці АПЛ і з 34 очками в активі продовжує боротьбу за збереження прописки в еліті. У свою чергу, Норвіч з 21 балом залишився на останньому 20 місці й, більш того, достроково вилетів у Чемпіоншип.

Пропонуємо вам подивитися свіжий випуск програми Футбол NEWS. Журналісти каналів Футбол 1/2/3 зібрали для вас найцікавіші новини.