Артем Шабанов

Артем Шабанов Фото:: Сайт УПЛ

Ведучий програми Великий Футбол Олександр Денисов прокоментуваврезультат матчу Олександрія - Динамо 2:2, а також пояснив, чому тренерський штаб не повинен карати Артема Шабанова за пенальті, який він заробив на 89-й хвилині.

- У цьому сезоні складно передбачити, яким ми побачимо Динамо в наступному матчі. Все складно у «біло-синіх» в цьому сезоні. Виграш Кубка України міг як допомогти, так і забрати багато сил.

Пенальті на 89-й хвилині? Шабанова карати не можна. Він в статусі людини, який забив вирішальний одинадцятиметровий у фіналі Кубка України, — підкреслив Олександр Денисов.

Дивіться серію пенальті у фіналі Кубка України:

Додамо, що в останніх турах кияни зіграють з Зорею і Колосом. На цей момент столична команда поступається одне очко Зорі, яка розташувалася на другій сходинці турнірної таблиці чемпіонату України.