Джесси Лингард

У березні Манчестер Юнайтед розгромив ЛАСК (5:0) в першому поєдинку 1/8 фіналу Ліги Європи. У матчі-відповіді манкуніанці довели справу до кінця, здобувши перемогу, хоч і скромнішу (2:1).

Відкрити рахунок в матчі вдалося ЛАСКу - на 55 хвилині відзначився Філіпп Візінгер. Втім, вже через дві хвилини МЮ зрівняв рахунок - забив Джессі Лінгард. Крапку в поєдинку поставив Антоніо Марсьяль - на 88 хвилині французький футболіст приніс перемогу манкуніанцям.

Відзначимо, у чвертьфіналі Манчестер Юнайтед зіграє проти Копенгагена, який залишив за бортом турніру Істанбул. Решта стадій ЛЄ будуть складатися з одного поєдинку і пройдуть на території Німеччини з 10 по 21 серпня.

Нагадаємо, минулий сезон АПЛ Манчестер Юнайтед завершив на третьому місці. Найкращою ж командою став Ліверпуль, який вперше з 1990 року підняв над головою чемпіонський кубок.

Додамо, нещодавно ЛАСК підписав українця Євгена Чеберка. До цього футболіст виступав за Зорю.