Ромелу Лукаку і Лаутаро Мартінес

Ромелу Лукаку і Лаутаро Мартінес Фото:: Getty Images

Напередодні Інтер пробився до чвертьфіналу Ліги Європи. У матчі 1/8 фіналу італійці обіграли Гетафе (2:0).

Один з голів Інтера на свій рахунок записав Ромелу Лукаку. 27-річний бельгійський форвард відкрив рахунок в поєдинку.

Примітно, Лукаку забив у восьмому матчі Ліги Європи поспіль. Мова про три гри за Інтер в нинішньому сезоні та п'ять - за Манчестер Юнайтед в сезоні 2014/15.

Таким чином, Ромелу повторив рекорд легендарного форварда Ньюкасла Алана Ширера, встановленого у 2005 році. Тоді змагання ще називалося Кубок УЄФА.

Відзначимо, у чвертьфіналі ЛЕ Інтер зіграє з переможцем пари Баєр - Рейнджерс. У разі виходу в півфінал, «неррадзурі» можуть зіграти з Шахтарем. Напередодні «гірники» здолали Вольфсбург і вийшли в 1/4, де поміряються силами з тріумфатором протистояння Базель - Айнтрахт.