Вулвергемптон приєднався до учасників фіналу восьми Ліги Європи. Команда Нуну Ешпіріту Санту втримала мінімальну перевагу в матчі-відповіді з Олімпіакосом (1: 0, 1: 1) в першому матчі.

Англійці повели в рахунку вже на дев'ятій хвилині завдяки реалізованому пенальті Хіменеса. Гості до перерви забили гол на виїзді, але арбітр Шимон Марчіняк скасував взяття воріт Олімпіакоса після перегляду VAR. У час, що залишився, гості так і не змогли забити гол, який би перевів гру в додатковий час. Таким чином, «вовки» поквиталися з Олімпіакосом, який вибив на попередній стадії інший англійський клуб - Арсенал.

Вулвергемптон - Олімпіакос 1:0

Гол: Хіменес, 9 (з пенальті)

Вулвергемптон: Руй Патрісіу, Кастро (Рубен Вінагре, 17), Коуді, Болі, Доерті, Моутінью, Саісс, Поденсе (Дендонкер, 71), Рубен Невеш, Траоре (Діогу Жота, 57), Хіменес.

Олімпіакос: Аллен, Цімікас, Ба, Сіссе, Ельабделлауі, Камара (Хассан, 65), Бухалакіс (Фортуніс, 46), Масурас (Ранджеловіч, 46), Гільєрме (Кафу, 82), Вальбуена, Ель-Арабі.

Попереджені: Моутінью, Поденсе, Хіменес - Цімікас, Ба, Сіссе