Сьогодні були зіграні останні матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів. Баварія і Барселона приєдналися до інших учасників фіналу восьми, який з 12 серпня стартує в Португалії.

Баварія після впевненої перемоги над Челсі (3:0) в першому матчі розбила «аристократів» на Альянц Арені. Пропустивши двічі до перерви, Челсі спробував надолужити згаяне перед перервою: блискучий гол Хадсона-Одоі скасував VAR, зафіксувавши офсайд в англійців. Під завісу тайму Абрахам відквитав один м'яч, підстерігши Ноєра Ударна 10-хвилинка Баварії в другому таймі втілилася в забиті м'ячі Толіссо і Левандовскі, які підвели риску під підсумковим результатом зустрічі (4: 1).

Барселона на Камп Ноу катком проїхалася по Наполі, знявши всі питання про переможця до перерви зусиллями, Лангле Мессі та Суареса. Гостей вистачило лише на забитий м'яч Інсіньє, реалізувавши пенальті. У час, що залишився команди так і не змогли відзначитися голом. Аргентинець оновив персональний рекорд турніру, вразивши ворота 35-ти клубів.