Баварія

Баварія Фото:: Твіттер Ліги чемпіонів УЄФА

Барселона і Баварія зійшлися лицем до лиця в боротьбі за півфінал Ліги чемпіонів. Протистояння, яке через пандемію коронавірусу складалося з одного матчу, завершилося принизливою перемогою німецької команди - 8:2!

До сьомої хвилини рахунок був уже 1:1. При цьому, обидва голи забили гравці Баварії. На четвертій хвилині Томас Мюллер вивів німців вперед. А через три хвилини Давид Алаба відзначився кошмарним автоголом.

До кінця першого тайму Баварія зуміла забити ще тричі. З 22 по 31 хвилину відзначилися Іван Перішич, Серж Гнабрі та згаданий Мюллер.

Друга половина гри розпочалася з голу Барселони. На 57 хвилині Луїс Суарес, здавалося б, відродив інтригу. Втім, попереду було лише гірше.

З 63 до 89 хвилини Баварія забила чотири рази. Суперника поховали точні удари Джошуа Кімміха і Роберта Левандовскі, а також дубль орендованого у каталонців Філіппе Коутіньо.

Відзначимо, в 1/2 Ліги чемпіонів Баварія зіграє проти переможця пари Манчестер Сіті - Ліон. Всі стадії плей-оф, починаючи з чвертьфіналів, складаються з одного поєдинку і проходять в Лісабоні.