Рахім Стерлінг

Рахім Стерлінг Фото:: The Sun

Головний тренер Манчестер Сіті Хосеп Гвардіола прокоментував неймовірний промах Рахіма Стерлінга на останніх хвилинах матчу з Ліоном у чвертьфіналі Ліги чемпіонів (1:3).

- У цій ситуації ти повинен забивати, переводячи гру в овертайми, але замість цього ми пропустили третій гол (через хвилину — прим.), І для нас все було закінчено. Ми створили більше моментів і завдали більше ударів по воротах суперника.

Я не бачив Стерлінга після матчу. У роздягальні всі сумують, тому ми поговоримо в готелі, — цитує наставника «містян» BT Sport.

Примітно, що в наступній атаці Ліон забив, що стало вироком для «городян». Поєдинок завершився з рахунком 3:1 на користь підопічних Руді Гарсії. У півфіналі їм належить битися з грізною Баварією. Зустріч відбудеться 19 серпня.