Лейпциг - ПСЖ

Лейпциг - ПСЖ Фото:: Твиттер РБ Лейпциг

Відбувся перший півфінальний матч Ліги чемпіонів, який визначив першого фіналіста турніру. Ним став ПСЖ, який впевнено обіграв Лейпциг.

Обидві команди спромоглися на сенсацію у чвертьфіналі. Німці зуміли добити Атлетіко в кінцівці, а парижани здобули вольову перемогу над Аталантою завдяки двом голам в компенсований час. Фаворитом поєдинку називали ПСЖ, який вирішив низку кадрових проблем між іграми. Ді Марія повернувся в основу після відсидки дискваліфікації, а Мбаппе залікував травму і вийшов у старті замість Ікарді.

З перших хвилин гра пішла під диктовку підопічних Тухеля. Вже на 6 хвилині Неймара вивели на побачення з Гулачі, але бразилець відправив м'яч у штангу. Втім, оборона німців іноді давала вільні зони й ПСЖ зумів цим скористатися. Спочатку «бики» упустили усвоїй штрафній Маркіньоса, який точно замкнув подачу Ді Марії зі штрафного.

А вже перед перервою сам Анхель подвоїв рахунок. Гулачі подарував ПСЖ м'яч біля свого штрафного, Неймар п'ятою скинув на аргентинця, який і розстріляв угорця. Ну а на початку другого тайму французи фактично закрили гру. Бернат точно замкнув подачу Ді Марії з флангу. Втім, перед цим Андер Еррера зачепив Мукіеле, від якого м'яч дістався Анхеля. Проте суддя не вважав цей епізод гідним порушення.

Що ж Лейпциг? Німці мали кілька моментів ще до того, як гра була «зроблена». Однак гольовими і стовідсотковими їх навряд чи можна назвати. Вихід Шика, Адамса і Форсберг також не надали гостроти атакам «биків». Більш того, Неймар і Ді Марія могли ще більше збільшувати рахунок, проте розслабленість і надійна гра Гулачі зберегли на табло рахунок 0:3.

Таким чином, ПСЖ стає першим фіналістом Ліги чемпіонів 2019/2020. Парижани вперше вийшли у вирішальний матч турніру і стали п'ятою французькою командою в фіналах. Раніше лише Марселю вдавалося привозити «Вухатого» до Франції (1993). Суперник команди Тухель визначиться завтра. Онлайн-трансляція матчу Баварія - Ліон буде доступна у нас на сайті.

Лейпциг - ПСЖ 0:3