Жерсон Родрігеш

Жерсон Родрігеш Фото:: Офіційний Instagram Динамо Київ

Динамо зуміло подолати рубіж третього кваліфай раунду Ліги чемпіонів. Підопічні Луческу пройшли непоступливий АЗ Алкмар. Ми вели онлайн-трансляцію матчу Динамо - АЗ.

Дивіться також: Красніков — про перспективи Луческу в Динамо.

Перша половина матчу завершилася безгольовою нічиєю. Гості більше володіли м'ячем і зуміли завдати п'ять ударів по воротах Бущана. Відзначимо, що Луческу ризикнув випустити в центр оборони 18-річного Забарного в пару до Миколенка. Як виявилося, центр захисту української команди не підкачав.

У другій половині матчу динамівці заграли агресивніше біля воріт суперника, що принесло свої плоди. На 50-й хвилині Родрігеш отримав м'яч від Буяльського і розстріляв ворота Бізота. А на 86-хвилині Шапаренко поставив крапку в матчі, замкнувши подачу з флангу у виконанні Кензери. 2:0 - на користь віцечемпіона України.

У плей-офф Динамо зіграє з переможцем пари Гент - Рапід. Дати - 22/23 і 29/30, перший матч в гостях.

Динамо - АЗ 2:0

Голи: Родрігес, 49, Шапаренко, 86

Динамо: Бущан - Кендзьора, Забарний, Миколенко, Караваєв - Сидорчук, Шапаренко (Ледньов, 90+1) - Родрігес, Буяльський (Андрієвський, 79), Де Пена - Супряга (Вербич, 74)

АЗ: Бізот - Свенссон, Влаар (Сугавара, 79), Копмейнерс, Вейндал - Класі, де Віт, Мідтшо (Друйф, 66) - Стенгс, Боада, Гудмундссон (Ідрісса, 58)

Попередження: Буяльський, Родрігес, Кендзьора - Стенгс, Класі, Ідрісса