Мірча Луческу

Мірча Луческу Фото:: Офіційний Instagram Динамо Київ

Головний тренер Динамо Мірча Луческу висловився після перемоги над АЗ (2:0) в третьому раунді кваліфікації Ліги чемпіонів.

Дивіться також: Красніков — про перспективи Луческу в Динамо.

- Сьогодні була тактична гра з боку обох команд. Не забувайте, що АЗ майже виграв чемпіонат, граючи через довгі передачі, заманюючи суперників за спину, демонструючи агресивний вертикальний футбол. Ми добре перекрили ці сильні сторони суперників, зони, в які вони грали за спини наших захисників. У першому таймі АЗ майже нічого не створив біля наших воріт.

У перерві я сказав хлопцям, щоб вони мали терпіння, тому що гості підуть вперед великими силами й у нас з'являться зони для контратак. Так воно і сталося.

Дякую хлопцям за виконання всіх підказок і за божевільну самовіддачу, терпіння і здобутий результат.

Зараз ми думаємо про наступну гру. У перемозі немає сенсу, якщо ти не зв'язуєш її з перемогою в наступній грі.

Родрігес? За великим рахунком, Жерсона потрібно було міняти в перерві. Але я довірився йому і він не підвів, — наводить слова коуча офіційний сайт Динамо.

Відзначимо, що саме Родрігеш став автором першого гола в матчі. А під завісу поєдинку своє ім'я на табло вписав Шапаренко.

У раунді плей-офф кияни зіграють з Гентом. Нагадаємо, в бельгійській команді виступають три українці: Роман Яремчук, Роман Безус та Ігор Пластун. Дати - 22/23 і 29/30, перший матч в гостях.