Роман Безус і Роман Яремчук

Роман Безус і Роман Яремчук Фото:: Офіційний сайт Гента

Сьогодні відбулися перші матчі 3 кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів. Динамо зуміло переграти АЗ з Алкмара і вийти в раунд плей-офф.

Також сьогодні визначився майбутній суперник киян в Лізі чемпіонів. Ним стане бельгійський Гент, який зумів здолати вдома віденський Рапід. З трьох українців в основі «буйволів» вийшов лише Роман Яремчук, а ось Безус і Пластун залишилися на лаві запасних.

Варто зазначити, що матч був приблизно рівний, а в окремих відрізках Рапід і зовсім виглядав краще. Втім, реалізація моментів була куди краще у Гента. Підопічні Де Деккера обмежилися двома голами в ворота Штрайбінгера. Спочатку в кінці першого тайму Дорш замкнув навіс з флангу, а в середині другого тайму Яремчук реалізував пенальті, який заробив Чакветадзе.

Рапід таки забив на третій компенсованій хвилині, але матч вже був програний. Таким чином, в плей-офф Гент битиметься з Динамо у двоматчевому протистоянні. Гра в Бельгії пройде через тиждень (22-23 вересня), а матч-відповідь у Києві - 29-30 вересня. Що стосується другої пари в Шляху представників ліг, то суперником Краснодара стане ПАОК, який сьогодні здолав Бенфіку.

Гент - Рапід Вена 2:1