Бачка Топола - Стяуа

Вчора Колос вдало дебютував в Лізі Європи. Команда Руслана Костишина переграла в гостях грецький Аріс з рахунком 2:1. За ковалівців забивали Богданов та Антюх.

Один з матчів другого кваліфікаційного раунду явно привернув найбільшу увагу у футбольній спільноті. Мало хто очікував, що гра між сербською Бачка Тополою та румунським Стяуа подарує глядачам хоч якісь емоції. Не так сталося, як гадалося! За 90 хвилин основного часу команди забили аж по чотири голи та перевели поєдинок в овертайм.

Але і на цьому клуби не зупинилися! В екстратаймах кожна з команд забила ще по два м'ячі та встановила рекордний для єврокубків рахунок - 6:6. Це перший випадок в історії європейських турнірів, коли обидві команди забили по 5+ голів. Варто також відзначити, що Бачка Топола догравала поєдинок удев'ятьох. Втім, на серію пенальті господарів не вистачило і в наступний раунд пройшла більш досвідчена Стяуа.

У наступному раунді румунська команда битиметься зі Слованом з Лібереця. Що ж стосується українських команд, то Колос буде грати на виїзді з хорватською Рієкою, а суперником Десни стане Вольфсбург. Підопічні Олівера Гласнера зустрінуться вже з третьою українською командою за рік.