Андрій Ярмоленко

Андрій Ярмоленко Фото:: Офіційний сайт Вест Гему

У ці хвилини проходить матч 1/16 Кубка англійської ліги між Вест Гемом і Галл Сіті. До перерви рахунок - 2:0 на користь команди Андрія Ярмоленка. Нагадаємо, на минулій стадії турніру лондонці пройшли Чарльтон, а Ярмоленко зробив гольовий пас:

Власне, в сьогоднішньому матчі українець продовжив успішну традицію. 30-річний гравець збірної України в першій сорокап'ятихвилинці віддав дві результативні передачі: на 18 хвилині він асистував Роберту Снодграссу, а ближче до перерви з передачі Андрія забив Себастьн Алле.

Нещодавно повідомлялося, що в послугах Ярмоленка зацікавлені клуби Китаю та МЛС. За два сезони в Лондоні Андрій зіграв лише 35 матчів за Вест Хем, відзначившись сімома голами. Торік його команда зайняла 16 місце в турнірній таблиці АПЛ. До слова, новий чемпіонат Англії Вест Гем почав з поразки від Ньюкасла. А через тиждень «молотобійці» поступилися Арсеналу.