Себастьян Алле і Андрій Ярмоленко

Себастьян Алле і Андрій Ярмоленко Фото:: Твіттер Вест Гема

Матч 1/16 Кубка англійської ліги між Вест Гемом і Галл Сіті закінчився розгромною перемогою «молотобійців» - 5:1. Нагадаємо, на минулій стадії турніру лондонці пройшли Чарльтон, а Ярмоленко зробив гольовий пас:

Сьогоднішній поєдинок став справжнім бенефісом українського легіонера. Раніше ми писали, що Андрій віддав дві гольові передачі в першому таймі. Однак після перерви він тільки додав, записав на свій рахунок дубль. На 56-й хвилині він забив з пенальті, а в компенсований час відзначився після точної передачі Феліпе Андерсона.

Нещодавно повідомлялося, що в послугах Ярмоленка зацікавлені клуби Китаю та МЛС. За два сезони в Лондоні Андрій зіграв лише 35 матчів за Вест Хем, відзначившись сімома голами. Торік його команда зайняла 16 місце в турнірній таблиці АПЛ. До слова, новий чемпіонат Англії Вест Гем почав з поразки від Ньюкасла. А через тиждень «молотобійці» поступилися Арсеналу.