Програма недільних матчів АПЛ завершилася в Лондоні. Вест Гем після двох поразок на старті прибив в рідних стінах Вулвергемптон з рахунком 4:0.

Нульовий рахунок на табло тримався до 17 хвилини, поки Боуен не вразив ворота Патрісіу в стилі Андрія Ярмоленка. «Вовки» в час, що залишився так і не змогли розкрити оборону господарів, відчуваючи проблеми в завершальній стадії. До перерви вбивчий шанс подвоїти перевагу упустив Форнальс, направивши м'яч над поперечиною.

На старті другого тайму Вест Гем втратив через травму Фредерікса, отримавши пошкодження через кілька хвилин після виходу з роздягальні. Оборона лондонців здавалася неприступною фортецею, яка зводила нанівець спроби команди Нуну Ешпіріту Санту. Другий гол Вест Гема прийшов після контратаки, в якій взяли участь Антоніо і Форнальс, удар якого взяла на себе стійка, але першим на добиванні виявився Боуен, який оформив дубль. Автогол Хіменеса на 66 хвилині довів рахунок до розгромного на користь Вест Шема, а вже в компенсований час Алле, який вийшов на заміну встановив підсумковий результат на табло - 4:0. Андрій Ярмоленко так і не вийшов на поле проти Вулвз, видавши сильний перформанс в Кубку англійської ліги напередодні.