Жерсон Родрігеш

Жерсон Родрігеш Фото:: Офіційний Instagram Динамо Київ

Динамо двома ногами в групі Ліги чемпіонів. У ці хвилини київська команда обіграє бельгійський Гент з рахунком 3:0. Ми ведемо онлайн-трансляцію матчу Динамо - Гент.

Відкрити рахунок українській команді вдалося вже на 9-й хвилині завдяки голу Віталія Буяльського. А подвоїв перевагу віцечемпіонів України Карлос Де Пена з пенальті. Відзначимо, що арбітр вказав на «точку» після гри рукою українського легіонера Гента Ігоря Пластуна.

Третій м'яч столична команда забила після перерви. І знову з пенальті. Супряга на швидкості увірвався в штрафну Гента, де Фортуна зачепив його рукою. «Вирок» чітко реалізував Жерсон Родрігеш.

Наразі рахунок двоматчевого протистояння - 5:1 на користь Києва.