Альваро Мората зробив дубль в ворота Динамо

Альваро Мората зробив дубль в ворота Динамо Фото:: Getty Images

Київське Динамо невдало стартувало в нинішньому розіграші Ліги чемпіонів. Столичний клуб поступився туринському Ювентусу на НСК Олімпійський. Ми вели онлайн-трансляцію матчу Динамо - Ювентус.

Дивіться, як на вихідних Динамо обіграло Рух в чемпіонаті України:

Перша половина зустрічі завершилася без забитих м'ячів. А після перерви туринський клуб зумів двічі вразити ворота Георгія Бущана.

На старті другого тайму Альваро Мората вдало зіграв на добиванні після того, як голкіпер Динамо відбив постріл Деяна Кулусевскі.

Під завісу поєдинку іспанець знову поставив свій автограф у воротах київської команди. Куадрадо точно навісив на голову Альваро і той пробив Бущана, вигравши боротьбу у Забарного.

0:2 - Динамо поступається на Олімпійському туринському Ювентусу. Ця поразка стала першою для Луческу на тренерському містку київського клубу в офіційних зустрічах.

Нагадаємо, що в цій групі також грають Барселона і Ференцварош. Команди сьогодні зустрічаються на Камп Ноу. Ми ведемо онлайн-трансляцію матчу Барселона - Ференцварош.